Palwal, Haryana
GST No. 06AAGCR8208L1Z2
Call 07942550623 71% Response Rate
Send Enquiry
| Board Type | Single layered |
| Brand | Meccalte avr DsR |
| Material | Mild Steel |
| Color | Black |
| Country of Origin | Made in India |
| Type | Avr cards |
View Complete details
| Capacity | 5 KVA |
| Phase | Single Phase |
| Input Voltage | 240 V AC |
| Voltage | 220V |
| Mounting Type | Wall Mounting |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
| Capacity | 30 KVA |
| Input Voltage | 380 V AC |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 1 Piece
| Compatibility | Generators |
100vdc / 6 amp.
View Complete details