Palwal, Haryana
GST No. 06AAGCR8208L1Z2
Call 07942550623 71% Response Rate
Send Enquiry
| Current | 12 A |
| Battery Voltage | 12 V DC |
| IP Rating | IP20 |
| Material | Mild Steel |
| Output Flow Current | 10amp. |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 5 Piece
| Current | 12 A |
| Country of Origin | Made in India |
| Voltage | 220V |
| Frequency | 50Hz |
| Type | Battery Charger |
View Complete details
| Current | 20 A |
View Complete details