Palwal, Haryana
GST No. 06AAGCR8208L1Z2
Call 07942550623 71% Response Rate
Send Enquiry
| Number of Phases | Single Phase |
| Capacity | 3 KVA |
| Voltage | 240V |
| Mounting Type | Wall Mounting |
| Color | Black |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
| Capacity | 5 KVA |
| Phase | Three Phase |
| Input Voltage | 240 V AC |
| Voltage | 220V |
| Automation Grade | Automatic |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details