Palwal, Haryana
GST No. 06AAGCR8208L1Z2
Call 07942550623 71% Response Rate
Send Enquiry
| Voltage | 24V DC |
| Country of Origin | Made in India |
| Brand | Kirloskar |
| Model | Kg 934 V2 |
| Frequency | 50Hz |
We are engaged in offering Quality Products to our clients. Our range of all products is widely appreciated by our clients.
View Complete details
| Voltage | 24V DC |
| Country of Origin | Made in India |
| Frequency | 50Hz |
| Model | Pso600 |
| Material | PVC |
View Complete details
| Phase | Single Phase |
| Current Rating | 200A |
| Rated Voltage | 220/240 V |
| Automation Grade | Automatic |
| Material | Mild Steel |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
| Mounting Type | Wall Mounted |
| Display Size | 7 inch |
| Phase | Single Phase |
| Resolution | 320 x 240 Pixels |
| Control Type | Touch Screen |
| Display Colors | 64k |
View Complete details